Головна / Статті / Військова тема

Військова тема

669 подразделение спасения

Боевое подразделение спасения и эвакуации по воздуху ВВС Израиля, более известное как подразделение 669, было создано в декабре 1974 года. Толчком к его появлению послужила война Судного дня 1973 года, в ходе которой Израиль потерял около сотни самолётов, а многие пилоты попали в арабский плен.

Читати далі »

J-cтруктура у ЗСУ

В рамках реалізації першої стратегічної цілі визначеної Державною програмою розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, органи військового управління ЗСУ планово переводяться на так звану J-структуру з метою досягнення кращої сумісності із ЗС країн НАТО.

Читати далі »

Кілька цитат “Шаленного пса”

Джеймсу Меттісу 67 років. Він чотиризірковий генерал армії США (найвище звання). Він закінчив школу морських піхотинців, командний коледж морської піхоти, Національний військовий коледж, Центральний університет Вашингтона. Зараз являється главою Пентагону.

Читати далі »

Нова снайперська гвинтівка для ЗСУ

Нині Збройні Сили України у переважній більшості оснащені 7,62-мм гвинтівками СВД, яка ефективно працює на відстані до 800 метрів. Утім, багато хто вважає цю снайперську гвинтівку морально і фізично застарілою, тож на її заміну й запропонували вітчизняну гвинтівку UR-10. Таку інформацію надає портал Defense Express.

Читати далі »

Наші сусіди: Збройні сили Румунії

До НАТО Румунія вступила в березні 2004 року і відтоді почала активно перебудовувати свої збройні сили. 2007 року наша південно-західна сусідка Румунія відмовилася від призову й повністю перейшла на контрактну армію. При цьому в кадровому питанні акцент зробили на створенні професійного сержантського корпусу. Побудова національного війська здійснюється у відповідності до ...

Читати далі »

Современные возможности азбуки Морзе

Для кораблей американских ВМС разрабатывают «азбуку Морзе XXI века». Сегодня, 20 июля, на сайте Военно-морского института ВМС США опубликовали результаты первого «полевого» тестирования системы связи Flashing Light to Text Converter (FLTC).

Читати далі »

Сім смертей лідера ІГІЛ

11 липня Сирійська обсерваторія з прав людини заявила, що підтвердила інформацію про те, що ватажок терористичного угруповання Ісламська держава Ібрагім Абу-Бакр аль-Багдаді був убитий. “У нас є підтверджена інформація від лідерів, у тому числі одного з високопоставлених, який є сирійцем, в Ісламській державі, у східній провінції Дейр-Ель-Зоре”, -заявив директор цієї ...

Читати далі »

Изречения революционера 20-го века

9 октября 1967 года был убит латиноамериканский революционер и кубинский государственный деятель Эрнесто Че Гевара. Команданте строил социализм на Кубе, активно участвовал в революционном движении и был создателем партизанского отряда. Несколько его цитат о разном…

Читати далі »

Наші сусіди: Збройні сили Словаччини

Збройні сили Словаччини у ХХ столітті створювалися двічі. Вперше вони формувалися з 14 березня 1939 року на базі Східної армії Чехословаччини, коли після окупації країни нацистською Німеччиною на словацьких землях була створена маріонеткова держава на чолі з архієпископом Тісо.

Читати далі »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com