Головна / Про нас

Про нас

3polk_logotypes_m_wl-3

Інструкторський склад ГО військово-патріотичного центру «3-й полк» складається із людей професіоналів своєї справи!

Поєднання досвіду та знань різних періодів військового мистецтва від подій у  Республіці Афганістан до подій у зоні АТО на сході України, а також поєднання різноманітних тренінгів, курсів, бойових методів військової підготовки (в т.ч. міжнародних), дозволило отримати і акумулювати ці знання та навики для дійсно якісної сучасної підготовки: військовослужбовців ЗСУ, прикордонників ДПСУ, бійців добровольчих батальйонів, працівників поліції  та інших категорій силових структур.

Наша ГО проводить семінари для цивільного населення, має стаціонарні групи як для дорослих та молоді, так і для студентів й школярів (детальніше тут) – проводяться уроки військово-патріотичного виховання.

Ми постійно вдосконалюємось! У практичних та  теоретичних військових аспектах. Вивчаємо досвід різноманітних локальних війн та конфліктів ХХ-ХХІ століть, а також методи бойових дій різних підрозділів армій світу (США, Польща, Росія, Великобританія, Франція тощо). Постійно обмінюємось досвідом із різними військовими структурами та підрозділами (в т.ч. ССО України), окремими досвідченими бійцями та професійними кадровими офіцерами.