Головна / Для цивільних громадян

Для цивільних громадян

Шеврон_3 полк

На базі військово-патріотичного центру “Третій полк” діють групи для молоді та дорослих віком 21+

Групи відкриті як для чоловіків так і для жінок різного віку, які бажають, навчитись різноманітним військовим знанням і здобути певних, в даному напрямку, навичок.

В групах кількість місць обмежена, із ціллю більш кращої подачі матеріалу та  часу який можна приділити кожному  курсанту індивідуально. Ми пропонуємо вам навики по нових сучасних стандартах роботи із зброєю та її використанням, окрім практичних навичків ви отримаєте і теоретичні знання, які дозволять краще розумітись у багатьох військових речах, подіях та фактах! Ми робимо акцент на ефективність та послідовність у вивченні різноманітних матеріалів, як теоретичних так і практичних!

Ми використовуємо у своєму навчанні пневматичне обладнання яке на 95% відповідає реальним бойовим прототипам (вага, візуальні характеристики, принципи роботи зовнішніх механізмів та ін.). Для прикладу, страйкбольне пневматичне обладнання використовують у  своїх тренуваннях підрозділи та сили спецпризначення багатьох країн, зокрема: Росії, США, Китаю,  Польщі, Іспанії, Японії, України тощо! Використання учбової пневматичної зброї у системі тактичної стрільби у поєднанні із методом умовного бойового моделювання, дозволяє проводити заняття наближених до бойових ситуацій! Оскільки для проведення «холостого» тренування і здобуття правильних навиків, бойової зброї,  в основному і не потрібно. Зате згодом це дає близько 80% майбутніх правильних та  чітких дій в роботі із бойовою зброєю в реальних обставинах!

Хочемо підкреслити, що дана методика не є такою, що повністю замінює  бойові тренування із зброєю, а вона тільки доповнює, урізноманітнює та імітує реальну бойову підготовку використовуючи пневматичну зброю аналогічну бойовій! Що дозволяє отримати  відповідні навики які допоможуть впевнено поводитись із вогнепальною зброєю.

Ми намагаємось у своїх навчальних програмах робити все так, щоб для курсантів цих курсів, матеріал не був лише набором слів чи звичайною  наочною “показухою”, а щоб вони отримали якісні знання в теорії та  практиці.

Курси серед дорослих груп розбиті на три рівні. Кожен може вибрати той курс який йому потрібен, оскільки теми курсів відрізняються, звісно як і ціна.

1-рівень Курс «Basic course» (“Базовий курс”).

2-й рівень Курс «Progressive course +» (“Прогресивний курс +”).

3-й рівень  Курс «Tactical and weapons. Prof.»  (“Тактика та зброя. Проф.”).

Для прикладу, теми які розглядаються на курсі 1-го рівня «Базовий»:

  • Правила поведінки із зброєю, техніка безпеки – 4-ри правила.
  • Вивчення різноманітних типів стрілецької зброї яка стоїть на озброєнні ЗСУ та НацГвардії України, цікаві факти про зброю, її плюси та мінуси та багато іншого.
  • Ієрархія військових звань та підрозділів, ідентифікація військовослужбовців різних звань, класи бронежилетів їх специфіка та нюанси, евакуація із зони бойових дій «Що? Коли? Нащо? Тривожний рюкзак» ,  і т.д.
  • Розборка – зборка макетів зброї і вивчення їх механізмів та принципів дії.
  • Стрільба із різноманітних положень (стоячи, з коліна, «скват», лежачи) їх нюанси та правила стрільби із них. Варіанти їх використання у  різних ситуаціях. Постійна робота і тренування із цими положеннями.
  • Різноманітна мішена обстановка під час стрільби – на точність та на швидкість + поєднання цих факторів та  інші фактори по роботі із мішенями та зонами їх ураження.
  • Та інша  цікава та  корисна інформація.

Окрім того військово-патріотичний центр “3-й полк” пропонує різноманітні одно та дводенні тренінги та семінари по різних аспектах військової підготовки на різну тематику. Про такі міроприємства (тему, час, місце, ціну і т.д.) ми пишемо анонс у календарі подій, що знаходиться на основній сторінці даного сайту. Зареєструватись на тренінги або ж у  стаціонарні групи підготовки можна за наведеним нижче телефоном.

п.с. Зверху зображення шеврону ВПЦ “3-й полк”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *