Головна / Статті

Статті

Статті на мілітарну та спорідненні теми

“МАРДЕР-2” основная боевая машина пехоты в армии Германии

БМП была создана в 1966—1969 годах немецкой фирмой Rheinmetall AG по заказу бундесвера. Параллельно с танком «Леопард» (проект Standart) велась разработка боевой машины пехоты проекта Neu – «новый» для совместных действий. Причем согласовывались не только боевые свойства танка и БМП, но и вопросы материально-технического обслуживания. БМП проектировали те же фирмы, ...

Читати далі »

Кілька цитат “Шаленного пса”

Джеймсу Меттісу 67 років. Він чотиризірковий генерал армії США (найвище звання). Він закінчив школу морських піхотинців, командний коледж морської піхоти, Національний військовий коледж, Центральний університет Вашингтона. Зараз являється главою Пентагону.

Читати далі »

Самый известный военный джип мира – HUMVEE

Война во Вьетнаме выявила множество недостатков у внедорожника, находившегося на вооружении американской армии в то время. Малая проходимость и грузоподъемность, слабая защита от пуль и осколков мин и снарядов – вот далеко не полный перечень того, что было выявлено у АМ General М151, наследника легендарного «Виллиса».

Читати далі »

Нова снайперська гвинтівка для ЗСУ

Нині Збройні Сили України у переважній більшості оснащені 7,62-мм гвинтівками СВД, яка ефективно працює на відстані до 800 метрів. Утім, багато хто вважає цю снайперську гвинтівку морально і фізично застарілою, тож на її заміну й запропонували вітчизняну гвинтівку UR-10. Таку інформацію надає портал Defense Express.

Читати далі »

Розвідники часів Запорізської Січі

Створення розвідувальної системи було започатковано козаками у XVI ст. з метою попередження збройних нападів татар. Для цього вживали заходів щодо організації отримання відомостей про дії татарських загонів ще до моменту їх появи на кордонах Запорожжя.

Читати далі »

Кратко о оперативном, и не только, искусстве

Начнем ab ovo и попытаемся понять, что за хрень это самое оперативное искусство, и зачем оно нужно. Советские военные буквари вам скажут, что это такое военное искусство, которое применяется в масштабе от корпуса до фронта. Загвоздка в том, что это верно ЛИШЬ ДЛЯ СОВЕТСКОГО ВОЕННОГО ИСКУССТВА. Почему так? Давайте разбираться.

Читати далі »

Наші сусіди: Збройні сили Румунії

До НАТО Румунія вступила в березні 2004 року і відтоді почала активно перебудовувати свої збройні сили. 2007 року наша південно-західна сусідка Румунія відмовилася від призову й повністю перейшла на контрактну армію. При цьому в кадровому питанні акцент зробили на створенні професійного сержантського корпусу. Побудова національного війська здійснюється у відповідності до ...

Читати далі »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com