Головна / Інформація для школярів

Інформація для школярів

shevron_chornyj-fon

Військово-патріотичний центр «Третій полк» однією із своїх головних діяльностей вважає роботу із підростаючим поколінням у сфері Національно-патріотичного та військово-спортивного виховання, а саме школярів та молоді від 6-х по 11-ті класи, студентів та молодь міста Володимира-Волинського, сусідніх районів а  також Волинської  області та України в цілому!

У своїй дитячо-юнацькій діяльності ВПЦ “3-й полк” має основні напрямки:

 Національно-патріотичне та військово-спортивне виховання школярів, студентів та молоді;

Вивчення історії локальних конфліктів як ХХ-ХХІ ст..так і більш ранніх війн та збройних конфліктів, вивчення військової історії України  та всесвітньої історії різних часів та епох, все це у ігровій та інтерактивній формах, тестів, уроків-лекцій та практикуму;

Проведення різноматних та різнопланових розвиваючих настільних ігор на воєнізовану тематику («Схід. АТО. 2014…», «Диверсанти», «Гра розвідника», “В зоні особливої уваги” та інші);

Підготовка юнаків до несення служби в лавах Збройних сил України, Національної Гвардії та інших силових підрозділів держави, за іноземними сучасними стандартами військово-патріотичної підготовки;

Допомога у вступі у військові ліцеї та училища, для учнів 7-х, 8-х, 9-х класів. Вони вже поступають у навчальні заклади підготовлені до військового формату занять із набором як теоретичних так і практичних знань;

Організація військово-спортивних ігор, тренувань, змагань, естафет, польових виходів та різноманітних турнірів із метою поглибленого вивчення військово-патріотичної справи;

У своїй діяльності ми використовуємо стрілецьке обладнання Airsoft Electro Gun (AEG) яке на 95% схоже до бойового як по вазі так і візуально, але є абсолютно безпечним! У  нас діти вчаться не лише влучно і швидко стріляти із різних модифікацій та типів AEG, але й розуміти правила безпечної поведінки із зброєю та використовувати їх.

Контактний телефон керівника ВПЦ “3-й полк” по якому можна записатись до центру “3-й полк” школярам: +38 (093) 513-27-57  – Бормовий Руслан Володимирович.

«Штаб-квартира», учбовий клас та тир ВПЦ «3-й полк» знаходяться за адресою: м.Володимир-Волинський, вул. Ковельська 108 (навпроти ЗОШ №3, біля супермаркету “Наш край”).

p.s. Схожі за оснащенням, інтерактивом та програмою підготовки такі військово-патріотичні клуби та центри діють тільки у Києві, Дніпрі, Одесі та у   – Володимир-Волинському!

наша група у FACEBOOK для школярів та студентів  – Facebook.com/3polk

Наша громадська організація займається організацією літнього військово-спортивного дитячо-юнацького табору RANGER CAMP UKRAINE.

РЕЙНДЖЕР КЕМП – це національно-патріотичний та військово-спортивний вишкільний табір для усіх бажаючих віком від 12 до 17 років!

РЕЙНДЖЕР КЕМП – відкритий як для хлопців так і для дівчат, які хочуть спробувати себе у патріотичній, військовій, спортивній сфері. Хочуть проявити себе у командній роботі, індивідуальних та командних змаганнях, турнірах, вишколах, тренуваннях!

РЕЙНДЖЕР КЕМП – це нове інтерактивне об’єднання старих та нових друзів у неймовірній атмосфері боротьби із своїми страхами, невпевненістю, лінню, неорганізованістю – для того, щоб перемогти в першу чергу самого себе і отримати заслужену, завойовану у складних змаганнях та випробуваннях – нарукавну нашивку «RANGER»!

РЕЙНДЖЕР КЕМП – для дітей та молоді із усіх куточків України!

Сайт літнього вишкільного табору –  РЕЙНДЖЕР КЕМП 

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com