Головна / Статті / Авторські блоги / Українська поліція. Неофіційні поради з самооборони

Українська поліція. Неофіційні поради з самооборони

Сьогодні спілкувався (майже неформально) з представниками поліції/міліції. У непоганому званні. Приємна у спілкуванні людина, справляє враження гарне. З бесіди виніс такі тези:

1. Якщо на вас напали – рятуйтесь як можете. Поліції у критичний час не буде.

2. У патрулів нової поліції приблизно з 20.00 до 22.00 перезмінка в центрі міста на базі. Тобто в цей час можете 102 не телефонувати, ніхто не приїде.

3. Кількість працюючих патрулів нової поліції скоротилася майже удвічі: розбиті машини, демотивований персонал звільняється, тощо. Тобто якщо не бачите поряд синю «мігалку» – значить поліції немає і найближчий час повз не проїде.

4. Якщо їдете на злочин – не беріть паспорт. Немає зараз процесуального механізму встановлення особи. Затримати більш як на 3 години без пред’явлення підозри не мають права.

5. Справи не розкриваються. Немає кому. На кожного слідчого 200-300 справ. Але в той самий час вони встигають кошмарити звичайних людей по надутих справах, в яких їх замотивували.

6. Статистика розкриття крадіжок з авто близько 2%.

7. Поліція радить купувати бажано травматичну зброю. Бажано револьвери. І якщо ви його застосували, то тікайте. Ні в якому разі не залишайтесь на місці пригоди. Бо може повернутися так, що Ви агресивний неадекват, котрий напав зі зброєю на трьох перехожих-наркоманів.

8. Можете безкарно бити поліцію. Максимум – штраф 135 грн. Це як атракціон.

9. Поліцейські не мають права зупинити Вас на вулиці для перевірки документів. Наче непогано, але і наркоманів, котрі шаряться о 3-й ночі біля спальників вони теж не мають права зупинити. Лише при безпосередньому скоєнні злочину. Тобто майже ніколи.

10. Вся кримінальна шобла у захваті від часів, що настали: на них реально немає законної управи, а незаконну поліція не буде чинити, бо воно їм не треба і їх потім і заганяють по судах.

11. Вся громадська безпека сьогодні може будуватися лише на небайдужих, навчених озброєних громадянах. Бажано анонімних і невизначених. Гуртуйтеся з адекватними людьми, чиніть правосуддя. Зникайте після цього.

Доки нам дають гроші на реформу – люди з кончазаспи їх освоюють і імітують зміни. На «землі» все тільки погіршується. Світла в кінці цього тунелю не видно. Нікому!

Джерело: zbroya.info (автор. Генадій Левітас ).

ТАКОЖ ПЕРЕГЛЯНЬТЕ

Структура “отделение-взвод” – опыт ВДВ СССР. Раунд 5

Сначала договоримся о терминах. В ВС СССР были десантные части двух типов – парашютно-десантные и ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *